רשת גלילה לחלון או לדלת

רשת גלילה לחלון הינה רשת שמתאימה במיוחד לאזורים צרים או למקומות מיוחדים שלא ניתן להתקין בהם מסילות או קונטרוקציה לרשתות. רשת גלילה התפתחה מאוד בשנים האחרונות ומגיעה בדגמים חזקים ואיכותיים שמחזיקים המון זמן (כמובן תלוי שימוש) וניתן לצבוע את מסגרת האלומיניום בכל צבע ולהתאימה לחלון הקיים. 

איך רשת גלילה פועלת ?

רשת גלילה קיימת כבר שנים רבות ונחשבת לאחת הרשתות האמידות שיש בעולם.המוצר מאוד דומה לתריס גלילה  חשמלי או מכני, עולה ויורד מלמטה בעזרת 2 ידיות. המוצר מאוד קל לניקוי ויכול להגיע בדגם עם רשת שקופה מאוד לשמירה על האסתטיקה של הפתח.

למה שאבחר ברשת גלילה ?

לרשת עצמה מספר יתרונות משמעותיים שלא כל אחד יודע , ראשית מדובר במוצר מאוד אמיד שיכול להחזיק בין 5-15 שנה (אך ורק בדגמים איכותיים שמגיעים מאירופה וארה"ב וכמובן תלוי איך מתחזקים את המוצר). יתרון נוסף ומשמעותי שהרשת נפתחת לגמריי מה שאומר שמאוד קל לנקות… כיום מאוד שומרת על האסתטיקה עם רשת בשקיפות מקסימלית. בנוסף לרשת יתרון מרכזי בכך שניתן להתקינה גם בפתחים צרים.  

האם יש הבדל בין גלילה מקורית לדגם החלופי ?

אין שום ספק שמדובר ב2 מוצרים שונים לגמריי ב100%. הדגם הסיני הינו חיקוי זול שהיתרון המרכזי שבו הינו המחיר בלבד…בד"כ מגיע ללא אחריות ובחלק מהמקרים אחריות של עד שנה כאשר אינה כוללת את מרבית הרכיבים של הרשת… בדגמים שמגיעים מאירופה זאת אכן הגלילה המקורית כולל כל האבזור,החיזוקים של הרשת ,מנגנון חזק וכו… והאחריות מגיעה ל5 ועד 10 שנים לכל המנגנון.

לסיכום:

הציון שלנו לרשת גלילה הינו גבוה מאוד אך בתנאי שרכשתם דגם איכותי שכולל את כל המנגנון המקורי עם רשת ואבזור מקורי תוצרת אירופה או ארה"ב.תנאי נוסף לכך שהמוצר ישאר אמיד זאת צורת התחזוקה… בנוסף במידה ואתם מתלבטים בין מספר פתרונות אנו מצ"ב סרטון וידאו שמדגים איך נראית רשת גלילה לאחר ההתקנה.

בהצלחה 🙂 

לפרטים נוספים מלאו טופס/צלצלו: